O Nas

Fizjobox miejsce w samym sercu Warszawy, w którym w sposób profesjonalny zadbamy o Twoje zdrowie.

Stworzone z myślą o sportowcach amatorach, zawodowcach oraz tych Wszystkich, którzy szukają nowoczesnej, skutecznej fizjoterapii, aby uporać się szybko ze swoimi kontuzjami.

Dlaczego Fizjobox?
  • Gabinet, przystosowany do pracy „jeden na jeden”, co sprzyja pełnej kontroli i zwiększa jakość naszych zabiegów.
  • Terapię ustalamy na podstawie dokładnej oceny funkcjonalnej oraz w przypadku urazów uzupełniamy o diagnostykę obrazową RTG, USG, MRI w celu stworzenia optymalnego planu leczenia, indywidualnie dobranego nie tylko pod schorzenie, ale i pod Twoje możliwości, aby w pełni wykorzystać Twój potencjał. Dobrze opracowany plan działania, skrojony na miarę, jest kluczem do szybkiego powrotu do formy.
  • Mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami, na poziomie zawodowym i amatorskim, dzięki czemu wiemy jak skutecznie pomagać w osiąganiu najwyższych celów.
  • Dla zwiększenia jakości naszych usług ciągle podnosimy swoje kwalifikacje na międzynarodowych kursach u najlepszych specjalistów z dziedziny sportu i medycyny.
  • Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, w naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne badania takie jak np.: FMS (Functional Movement Screen). Wspaniałe narzędzie rodem z USA dzięki, któremu jesteśmy w stanie przewidzieć, na jakie kontuzje Twoje ciało może być narażone, zanim doznasz urazu. Dzięki profilaktyce możesz uchronić się od przykrych kontuzji i kosztów związanych z ich leczeniem.
  • Nasze usługi są transparentne. Wyniki terapii są monitorowane za pomocą testów funkcjonalnych oraz dokumentacji multimedialnej. Dzięki takiemu działaniu mamy pełną kontrolę nad leczeniem a pacjent widzi efekty naszej pracy na bieżąco.
  • Współpracujemy z najlepszymi trenerami personalnymi, osteopatami i innymi specjalistami z dziedziny sportu i medycyny.
  • Fizjobox jest świetnie zlokalizowany – w samym Centrum Warszawy. Idealny dojazd z każdej strony wszystkimi środkami komunikacji, nie musisz stać w korkach i martwić się o parking, szybko dojedziesz do nas np. metrem.
  • Gabinet usytuowany jest w klubie Crossfit MGW, gdzie po terapii lub przed możesz zadbać o swoją formę i miło spędzić czas w doborowym, sportowym towarzystwie.

Zapraszamy,

specjaliści od usprawniania Twojego ciała,

czekają na Ciebie.