Jak pracujemy?

Dlaczego Fizjobox?

  • Mamy duże doświadczenie w pracy ze sportowcami na poziomie zawodowym i amatorskim, dzięki czemu wiemy jak skutecznie pomagać w osiąganiu najwyższych celów. Dla zwiększenia jakości naszych usług, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach u najlepszych specjalistów z dziedziny sportu i medycyny.

 

  • Terapię ustalamy na podstawie nowatorskiej metody badania, stworzonej na bazie wieloletniego doświadczenia, która pozwala dokładnie sprawdzić Twoje ciało. W przypadku urazów uzupełniamy o diagnostykę obrazową RTG, USG, MRI w celu stworzenia optymalnego planu leczenia, indywidualnie dobranego nie tylko pod schorzenie ale i pod Twoje możliwości. Dobrze opracowany plan działania, skrojony na miarę, jest kluczem do szybkiego powrotu do super formy.

 

  • Dzięki nowoczesnemu modułowi do rejestracji internetowej, możesz w szybki i wygodny sposób umówić lub odwołać wizytę bez konieczności dzwonienia. Nigdy już też nie zapomnisz o zaplanowanej wizycie, przypomnimy Ci o niej w formie sms lub email.

 

  • Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, w naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne badania takie jak np: FMS (Functional Movement Screen). Wspaniałe narzędzie rodem z USA dzięki, któremu jesteśmy w stanie przewidzieć na jakie kontuzje twoje ciało może być narażone, zanim doznasz urazu. Dzięki profilaktyce możesz uchronić się od przykrych kontuzji i kosztów związanych z ich leczeniem.

 

  • Nasze usługi są transparentne. Wyniki terapii są monitorowane za pomocą testów funkcjonalnych oraz dokumentacji multimedialnej i przedstawiane na bieżąco. Dzięki takiemu działaniu mamy pełną kontrolę nad leczeniem, a Ty widzisz efekty naszej pracy.

 

  • Aby uzupełnić wachlarz naszych usług, współpracujemy z najlepszymi trenerami personalnymi, osteopatami i innymi specjalistami z dziedziny sportu i medycyny. Którzy pomogą dopracować Twoje ciało pod względem, wydolności, sprawności ogólnej. Sprawią też, że pozbędziesz się raz na zawsze zbędnych kilogramów, w bezpieczny i szybki sposób.

 

  • Gabinet usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie klubu Crossfit MGW, gdzie po terapii lub przed możesz zadbać o swoją formę i miło spędzić czas w doborowym, sportowym towarzystwie.

 

  • Fizjobox jest świetnie zlokalizowany – w samym Centrum Warszawy. Idealny dojazd z każdej strony wszystkimi środkami komunikacji, nie musisz stać w korkach i martwić się o parking, szybko dojedziesz do nas np: metrem, autobusem, tramwajem.

 

  • Mały gabinet, przystosowany do pracy “jeden na jeden”, co sprzyja pełnej kontroli i zwiększa skuteczność naszych zabiegów.

 

Nie zwlekaj, przekonaj się sam, że warto zainwestować w swoje zdrowie.

“Ciesz się Sportem my zajmiemy się resztą”

Zapraszamy do rejestracji internetowej.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ