Dlaczego Fizjobox?

Fizjobox to zespół profesjonalistów, który zadba o Twoje zdrowie.

Nasi klienci to sportowcy profesjonalni i amatorzy oraz osoby poszukujące nowoczesnej fizjoterapii. Skutecznie walczymy z kontuzjami, urazami i wadami postawy.

Nasza misja

Pomagamy w dążeniu do perfekcyjnego funkcjonowania Twojego ciała – tak, byś mógł w pełni wykorzystywać jego potencjał. Dbamy o Twoje zdrowie i jakość życia oraz inspirujemy do dalszego samodoskonalenia.

Zespół

W naszym zespole spotkasz najlepszych fizjoterapeutów, trenerów personalnych, osteopatów oraz specjalistów z dziedziny sportu i medycyny.

Mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami – wiemy, jak ważne jest dla nich osiąganie coraz lepszych wyników oraz szybki powrót do pełni sił, w przypadku kontuzji. Skutecznie im w tym pomagamy.

Dzięki regularnemu udziałowi w międzynarodowych kursach medycznych i sportowych, nieustannie podnosimy kwalifikacje oraz jakość naszych usług.

Metody pracy

Pracujemy z klientami metodą „jeden na jeden”, ponieważ zapewnia to pełne skupienie na każdym kliencie i najwyższą jakość świadczonych usług.

Wierzymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego specjalizujemy się w badaniach profilaktycznych takich, jak FMS. Sprawdzamy, do jakich kontuzji ma predyspozycje Twoje ciało. Następnie działamy profilaktycznie, by zapobiec urazom.

W przypadku urazów oferujemy terapię dopasowaną indywidualnie do każdego klienta. Najpierw dokładnie diagnozujemy przy pomocy analizy funkcjonalnej i obrazowej (badania: RTG, USG, MRI). Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy dla klientów optymalny plan terapii, dopasowany do urazu oraz indywidualnych możliwości.

Na bieżąco informujemy naszych klientów o wynikach badań oraz postępach w terapii. Prowadzimy testy funkcjonalne i dokumentację multimedialną. Klient ma stały wgląd do wszystkich danych na swój temat. Dzięki temu monitorujemy wspólnie efekty terapii i mamy pełną kontrolę nad procesem leczenia.   

Miejsce

Mamy siedzibę w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 31. Dojedziesz do nas szybko każdym środkiem komunikacji, przede wszystkim metrem. Nasz gabinet znajduje się w klubie Crossfit MGW, dzięki czemu mamy codzienny kontakt ze sportowcami.

Zapraszamy do naszego gabinetu!