fbpx
Zaznacz stronę

TRENING

ZDROWY KRĘGOSŁUP, STRETCHING?

W gabinecie FIZJOBOX, po badaniu otrzymujesz od fizjoterapeuty gotowy plan powrotu do zdrowa i sprawności. Następnie pod okiem naszych doświadczonych trenerów – ćwiczysz.

 

 

CZEKA NA CIEBIE SALKA I PEŁNE WYPOSAŻENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM DOŚWIADCZENI LUDZIE, KTÓRZY ZADBAJĄ O CIEBIE!

 

STRETCHING

Rozciąganie, poprawa zakresów, lepsze samopoczucie i większa sprawność. Gabriela Sienkiewicz – nasza doświadczona instruktorka – kompleksowo o Ciebie zadba.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Osoby prowadzące siedzący tryb życia często cierpią na bóle kręgosłupa, które nasilają się z wiekiem. Zwłaszcza teraz kiedy pandemia zamknęła większość osób w domach na pracy zdalnej. Nie ma powodu cierpieć, ból można  zwalczać lub go zmniejszyć, wykonując regularnie ćwiczenia na kręgosłup. Są to ćwiczenia mobilizujące i wzmacniające kręgosłup, które dają wiele korzyści zarówno osobom aktywnym, jak i prowadzącym bierny tryb życia. Zapisz się na wizytę i  poznaj ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, które poprawią Twoje samopoczucie już po kilku treningach.

Kolejna wizyta z poprawieniem zakresów szpagatu, po pierwszej wizycie widoczna poprawa o jakieś 25%, teraz delikatne poprawienie i utrwalanie. Super!

ŁUKASZ,  opinia z BOOKSY