Zalecenia sanitarne

Szanowni Państwo,

informuję, że od dnia 4 maja 2020 uruchamiam ponownie pracę gabinetu fizjoterapii Fizjobox . W związku z tym, iż od kilku tygodni zmagamy się z pandemią wirusa SARS coV-2 uruchomienie i praca gabinetu będzie przebiegała zgodnie z wytycznymi Krajowej Rady Fizjoterapeutów, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

  1. Umówienie wizyty: strona www.fizjobox.pl zakładka umów wizytę. Informuję  o możliwości odbycia tele-porady, przeprowadzenia telerehabilitacji lub możliwości odbycia wizyty w gabinecie.
  2. Każdy z pacjentów stawiający się na wizytę zobowiązany jest wypełnić ankietę wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS coV-2 (druki dostępne w gabinecie)
  3. Po wejściu do gabinetu każdy pacjent (oraz ewentualny opiekun) ma obowiązek zdezynfekować ręce
  4. Po dezynfekcji nastąpi pomiar temperatury ciała każdej osoby wchodzącej.
  5. W trakcie terapii pacjent powinien mieć założoną maseczkę i rękawiczki.
  6. Grafik przyjmowania pacjentów ułożony jest tak, aby nie doprowadzać do gromadzenia się pacjentów w poczekalni. Pacjent umawiany jest na konkretną godzinę, po czym po jego wizycie następuje 15 minutowa przerwa, która pozwoli na dezynfekcję wszelkich wymaganych powierzchni i przewietrzenie gabinetu. Bardzo proszę o możliwie punktualne stawianie się na umówioną wizytę.
  7. Personel gabinetu jest wyposażony w środki ochrony indywidualnej: jednorazowe umożliwiające ich zmianę po każdej wizycie (np. rękawiczki, maseczki) oraz wielorazowe (np. przyłbice) umożliwiające skuteczną dezynfekcję. 
  8. Informuję, że w trosce o zachowanie najwyższych standardów epidemiologicznych aparatura medyczna oraz wszelkiego rodzaju sprzęt i powierzchnie będą systematycznie dezynfekowane, powietrze w gabinecie oczyszczane.

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie swoje i innych pacjentów bardzo proszę żeby na wizytę do gabinetu przychodziły osoby zdrowe. Osoby z objawami infekcji zapraszam do zapisu na telekonsultację gdzie przeprowadzę wywiad i udzielę niezbędnej pomocy, instruktażu ćwiczeń i jeśli będzie potrzeba kontynuacji leczenia zaproszę do gabinetu po ustąpieniu infekcji. 

Z poważaniem 

Paweł Szczygieł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ